МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR PLUS 2130Х1200Х450 5Х250KG

Шифра 25236 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145604302

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии: 213x120x45cm
Број на полици: 5x250kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

5790 ден

15 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.