МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR PLUS 180Х120Х45 5Х250KG

Шифра 25235 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145608317

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии: 180x120x45cm
Број на полици: 5x250kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

5490 ден

13 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.