МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 1800X900X400 5X200KG

Шифра 800146 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8606019762490

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии (ШхВхД): 180х90х40 cm
Број на полици: 5
Носивост по полица: 200kg
Вкупна носивост: 1000kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

3690 ден

20 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.