МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 1800Х900Х400 5Х200KG

Шифра 25264 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8606019762506

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии: 180x90x40cm
Број на полици: 5x200kg
Боја: Сива
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

4190 ден

15 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.