МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 180Х90Х40 5Х300KG

Шифра 25234 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8606019762544

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии: 180x90x40cm
Број на полици: 5x300kg
Вкупна носивост: 1500kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

3990 ден

10 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.