МЕТАЛЕН РАФТ MAX DRUMI 1800Х1000Х400 5Х100KG

Шифра 25262 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8606019762551

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии: 180x100x40cm
Број на полици: 5x100kg
Боја: Бела
Материјал: Метал
Монтажа: Жлебови

5790 ден

8 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.