МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR 2130X900X450 5X175KG

Шифра 800149 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145601400

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии: 213 x 90 x 45 cm
Број на полици: 5 x 175 kg
Вкупна носивост: 875 kg
Боја: Галванзирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

3990 ден

17 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.