МЕТАЛЕН РАФТ МAX ECO 1700X750X300 5X75KG

Шифра 800148 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8606019766771

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии: 170x75x30cm
Број на полици: 5x75kg
Боја: Бела
Материјал: Метал-Метал
Монтажа: Шрафови

3190 ден

11 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.