МЕТАЛЕН РАФТ MAX DRUMY 1800X900X400 5X130KG

Шифра 800147 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145605910

Достапно во

Продавница Аеродром

Димензии: 180 x 90 x 40 cm
Број на полици: 5 x 130 kg
Вкупна носивост: 650 kg
Боја: Црна
Материјал: Метал-Метал
Монтажа: Жлебови

5790 ден

1 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.