МЕТАЛЕН РАФТ MAX 180Х120Х45 5Х275KG

Шифра 802559 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8606019762568

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии (ВхШхД): 180х120х45cm
Број на полици: 5х275 kg
Вкупна носивост: 1375 kg
Материјал: Метал-Медијапан
Боја: Бела
Монтажа: Жлебови

6190 ден

18 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.