МЕТАЛЕН РАФТ MAX PIXY 150Х75Х30 4Х50KG

Шифра 25230 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145608270

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М, Продавница Ѓорче

Димензии: 150x75x30cm
Број на полици: 4x50kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал
Монтажа: Жлебови

2050 ден

21 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.