МЕТАЛЕН РАФТ MAX HR 1770X1600X600 4X600KG

Шифра 800568 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145605866

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии (ВхШхД): 177х160х60cm
Број на полици: 4х600 kg
Вкупна носивост: 2400 kg
Материјал: Метал-Медијапан
Боја: Галванизирана
Монтажа: Жлебови
Модел: 2181

10790 ден

5 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.