МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR XXL 1800Х1500Х600 4Х220KG

Шифра 25263 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145601356

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии: 180x150x60cm
Број на полици: 4x220kg
Боја: Сино-портокалова
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

7890 ден

18 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.