МЕТАЛЕН РАФТ MAX FUTUR PLUS 213Х120Х60 5Х250KG

Шифра 25237 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145604326

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Ѓорче

Димензии: 213x120x60cm
Број на полици: 5x250kg
Боја: Галванизирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

7990 ден

2 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.