МЕТАЛЕН РАФТ MAX EKO 1800Х750Х300 6Х75KG

Шифра 25231 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

8595145603015

Достапно во

Продавница Аеродром М

Димензии: 180x75x30cm
Број на полици: 6x75kg
Боја: Бела
Материјал: Метал
Монтажа: Жлебови

3499 ден

8 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.