МЕТАЛЕН РАФТ MAX 180Х120Х40 5Х175KG

Шифра 803756 категории , ознака

Дополнителни информации

Баркод

3800148495679

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии: 180 x 120 x 40cm
Број на полици: 5 x 175 kg
Вкупна носивост: 875 kg
Боја: Галванзирана
Материјал: Метал-Медијапан
Монтажа: Жлебови

4190 ден

27 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.