МЕТАЛЕН РАФТ BLIST RG2 1500Х750Х420 4Х70KG

Шифра 20452 категории ,

Дополнителни информации

Баркод

8606005030725

Достапно во

Продавница Аеродром, Продавница Аеродром М

Димензии: 150x75x42cm
Број на полици: 4x70kg
Вкупна носивост: 280kg
Материјал: Метал
Монтажа: Шрафови

3390 ден

2 на залиха

Сите попусти се исклучиво за готовинско плаќање

Достава

Времето на испорака изнесува од 24 часа до 4 работни дена од моментот на правењето на нарачката.